Akademie marketingu cestovního ruchu/Digitální garáž Google: Základy Google Ads

Akademie marketingu cestovního ruchu/Digitální garáž Google: Základy Google Ads

08.11.2022 09:00:00 - 08.11.2022 12:00:00
DomůAkademie marketingu cestovního ruchu/Digitální garáž Google: Základy Google Ads
Agentura CzechTourism – ve spolupráci se společností Google – realizuje vzdělávací program Akademie marketingu cestovního ruchu/Digitální garáž Google. V rámci naplánovaného seriálu vás zveme k účasti na jeho pátém dílu s názvem Základy Google Ads.

Tento díl je součástí listopadového minicyklu, ve kterém se všichni zájemci z branže mohou obeznámit s nejnovějšími trendy nejen ve světě služeb globálního giganta Google (2 školení), ale také důležitého lokálního hráče Sklik (2 školení).

Google Ads je online reklamní systém, díky kterému mohou inzerenti oslovit potenciální zákazníky ve stejnojmenné síti. Společně nahlédneme za jeho běžný potenciál! V dnešní době je klíčové využít Machine learning, takže si vysvětlíme, jak používat konverze na získání nejlepších výsledků, řekneme si, jaké typy kampaní využívat podle aktuální fáze byznysu, no nezapomeneme ani na doporučení na optimalizaci účtu.

Školení povede slovenský marketingový specialista RÓBERT LELKES. Róbert se napříč světem věnuje eCommerce a škálování byznysů v online prostředí, přičemž už několik let působí jako Google Certified Trainer. Za svou práci získal mnoho ocenění – Google Premier Partner Awards Finalist, Digital Pie za Performance a další.

Obsah je přizpůsobený potřebám cílové skupiny.

Pro všechny registrované zájemce je zajištěný online přenos.

Školení proběhne bez finančního ohodnocení poplatků.

Informace

Tato akce je virtuální