Akademie marketingu cestovního ruchu/Grow with Google: Trendy 2022

Akademie marketingu cestovního ruchu/Grow with Google: Trendy 2022

15.09.2022 09:00 - 15.09.2022 12:00
DomůAkademie marketingu cestovního ruchu/Grow with Google: Trendy 2022
Agentura CzechTourism realizuje ve spolupráci se společností Google vzdělávací program pod názvem Akademie marketingu cestovního ruchu/Grow with Google. V rámci společně plánovaného seriálu, který bude pravidelně probíhat po dobu nejbližších měsíců, si vás dovolujeme pozvat k účasti na jeho premiérovém díle s názvem Trendy 2022.

Co přinesou následující roky ve společnosti i v technologiích? Od umělé inteligence, přes vliv Číny, udržitelnost až po frameworky, které právě teď používají globální startupy. Koukneme se na to, jak se mění chování zákazníků, i jak tomu přizpůsobit firemní politiku. Jde o interaktivní workshop: o trendech se bude nejen debatovat, ale účastníci, aktivní profesionálové z branže, si je rovnou vyzkouší aplikovat do praxe.

Workshop povede česká marketingová manažerka, mentorka a trendspoterka PAVLÍNA LOUŽENSKÁ. Pavlína založila platformu #HolkyzMarketingu, která dnes má přes 30 000 členek. Za poslední rok pomáhala 300+ firmám v zemích po celé Evropě, nejen jako Lead Mentor Google for Startups pro Evropu a Afriku. Je certifikovaným trenérem Google pro Design Thinking a Entrepreneurship. Píše newsletter o nových technologiích na pavlinaspeaks.com a na Hospodářských novinách má podcast #Trendspotting o tom, jak bude vypadat budoucnost.

Pro všechny registrované zájemce je zajištěný online přenos.

Školení proběhne bez finančního ohodnocení poplatků.