Fórum cestovního ruchu 2023

Fórum cestovního ruchu 2023

17. 3. 2023, Praha

DomůFórum cestovního ruchuFórum cestovního ruchu 2023

Agentura CzechTourism si Vás dovoluje pozvat na dvanácty ročník konference Fórum cestovního ruchu, která se uskuteční v pátek 17. března 2023. Jejím dějištěm bude hala č.8 v areálu PVA EXPO Letňany.

Tradiční událost, letos probíhající jako součást veletrhu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD, si jako základní téma volí udržitelnost, a to nejen z pohledu ochrany životního prostředí, ale také v ekonomickém a sociálním ohledu. Přednášky, debaty i praktičtěji zaměřené workshopy přinesou mnoho inspirace ze zahraničí jak pro destinační management, tak pro podnikatele. Mimo téma udržitelnosti se objeví i celá řada nových inovativních nápadů v turismu a start-up firem.

Oficiálním jazykem budou angličtina a čeština, zajištěné je i simultánní tlumočení do českého jazyka. Událost proběhne v hybridní formě, pro všechny zájemce bude k dispozici online přenos.

Účast na konferenci bude podmíněná registrací prostřednictvím on-line rezervačního systému zde: https://live.eventtia.com/en/forum-cestovniho-ruchu-2023

Vítaným bonusem pro účastníky fóra je volný vstup na celý veletrh.

Více informací zveřejníme během pár dní na této stránce.


Pro více informací kontaktujte:

David Randuška
Institut turismu
randuska@czechtourism.cz