Akademie marketingu cestovního ruchu/Grow with Google: Jak si nastavit efektivní marketingovou strategii?

Akademie marketingu cestovního ruchu/Grow with Google: Jak si nastavit efektivní marketingovou strategii?

13.10.2022 09:00:00 - 13.10.2022 12:00:00
DomůAkademie marketingu cestovního ruchu/Grow with Google: Jak si nastavit efektivní marketingovou strategii?
Agentura CzechTourism ve spolupráci se společností Google realizuje vzdělávací program pod názvem Akademie marketingu cestovního ruchu/Grow with Google. V rámci společně připravovaného seriálu, který probíhá v pravidelných dvoutýdenních intervalech, si vás dovolujeme pozvat k účasti na jeho třetím díle s názvem Jak si nastavit efektivní marketingovou strategii?

Marketingová strategie není jen o spuštění PPC reklamy a pasivním čekání na první výsledky. Abychom tomu předešli, představíme si jeden z nejpopulárnějších frameworků v současném světě marketingu. Rámec See – Think – Do – Care kombinuje cílová publika, obsah, kanály a vyhodnocování, čímž umožňuje vytvářet efektivní marketingovou komunikaci. Ukážeme si, jak připravit vlastní marketingovou strategii na základě frameworku a také jak vnímat marketing komplexně s ohledem na cíle, kterých chceme dosáhnout.

Workshop povede slovenská marketingová manažerka a mentorka VIKTÓRIA MARGITOVÁ. Viktória pracuje jako Key Account Manager v košické digitální agentuře Promiseo. V oblasti online marketingu působí už bezmála deset let - vedla desítky projektů od malých lokálních start-upů až po nadnárodní korporáty. Začínala tvorbou textů, pak dlouhodobě fungovala jako Social Media Specialist, a její aktuální náplní je především komunikace s klíčovými klienty agentury. Je odpovědná za dodání, vyhodnocení a kvalitu kampaní. Současně, jako Google Certified Trainer, vede desítky kurzů, které zájemcům z různých branží pomáhají zorientovat se v marketingové sféře.

Obsah je přizpůsobený potřebám cílové skupiny.

Pro všechny zájemce je zajištěný online přenos. Proto se prosím zaregistrujte, abychom Vám mohli zaslat odkaz pro připojení.

Školení proběhne bez finančního ohodnocení poplatků.

Informace

Tato akce je virtuální