Akademie marketingu cestovního ruchu/Digitální garáž Google: Video reklama na YouTube pro začátečníky

Akademie marketingu cestovního ruchu/Digitální garáž Google: Video reklama na YouTube pro začátečníky

15.06.2023 09:00 GMT +2 - 15.06.2023 11:00 GMT +2
DomůAkademie marketingu cestovního ruchu/Digitální garáž Google: Video reklama na YouTube pro začátečníky
Agentura CzechTourism a společnost Google pokračují ve vzdělávacím programu Akademie marketingu cestovního ruchu/Digitální garáž Google. V rámci probíhajícího seriálu vás zvou k účasti na jeho čtrnáctém dílu s názvem Video reklama na YouTube pro začátečníky.

Zajímá vás, jak může reklama na YouTube pomoci vašemu projektu, nebo značce? Jak správně začít a nevyhodit peníze oknem? Vysvětlíme si, jak video souvisí s brand buildingem, proč inzerovat na YouTube, jak video reklamu cílit, nakoupit, změřit a jaké zvolit formáty i kreativu.

Školení povede ONDŘEJ SLÁMA, specialista na online marketing. Zkušenosti sbíral jak na straně médií, tak jako freelancer, vedoucí SEO týmu v agentuře ve Velké Británii, zakladatel vlastní agentury Inborn, nebo vedoucí marketingových data týmů v různých českých agenturách. Aktuálně nabízí své služby jako konzultant na volné noze, přičemž už několik let školí jako Google Certified Trainer se zaměřením na video reklamu.

Obsah je přizpůsobený potřebám cílové skupiny.

Pro všechny registrované zájemce je zajištěný online přenos. Proto se prosím zaregistrujte, abychom Vám mohli zaslat odkaz pro připojení.

Školení proběhne zdarma.

Informace

Tato akce je virtuální