Czech Republic Travel Trade Day 2018

Czech Republic Travel Trade Day 2018

21. - 22. 5. 2018 Liberec

Czech Republic Travel Trade Day, výroční incomingový workshop s mezinárodními nákupčími, se v roce 2018 konal v Libereci. Tato jedinečná B2B platforma nabídla jednání s 81 mezinárodními nákupčími z celého světa.

Czech Republic Travel Trade Day se v roce 2018 konal ve dnech 21. a 22. května 2018 v Liberci. Agentura CzechTourism jej pořádala ve spolupráci s Libereckým krajem a městem Liberec. Dalším partnerem akce byla společnost Regiojet. Cílem akce bylo, stejně jako v předchozích ročnících, posílit příjezdový cestovní ruch a podpořit destinační značku Česká republika na mezinárodních trzích.

V rámci akce mohli čeští podnikatelé, regiony a další subjekty aktivně působící v cestovním ruchu projednat spolupráci se zahraničními nákupčími a řediteli zahraničních zastoupení agentury CzechTourism, a to v rámci workshopů s předem domluvenými schůzkami. Program nabídl také edukativní semináře ke zdrojovým trhům USA, Latinské Ameriky, Jihovýchodní Asie, Indie a Číny.

Během akce byl rovněž představen marketingový plán agentury CzechTourism a komunikační téma pro rok 2019.

Pozvánka
Seznam zahraničních nákupčích
Video

Edukativní semináře

V rámci Czech Republic Travel Travde Day 2018 proběhlo pět edukativních seminářů ke zdrojovým trhům. Konrétně se jednalo o USA, Latinskou Ameriku, Indii, Čínu a Jihovýchodní Asii. Semináře byly vedeny řediteli zahraničních poboček agentury CzechTourism na daném trhu. 

Prezentace ze seminářů si můžete prohlédnout níže: 
USA
Latinská Amerika
Indie
Čína
Jihovýchodní Asie