Akademie marketingu cestovního ruchu: Využití nových technologií v kulturních a paměťových institucích

Akademie marketingu cestovního ruchu: Využití nových technologií v kulturních a paměťových institucích

13.12.2022 10:00:00 - 13.12.2022 14:00:00
DomůAkademie marketingu cestovního ruchu: Využití nových technologií v kulturních a paměťových institucích
V rámci seriálu Akademie marketingu cestovního ruchu jsme pro vás připravili dva nové semináře zaměřené na inovace v oblasti služeb i řízení. Druhý díl ponese název Využití nových technologií v kulturních a paměťových institucích.

Jak se adaptovat na současné změny v chování společnosti? Jak modernizovat svou činnost? Jak vhodně reagovat na rostoucí popularitu nových sociálních sítí? Jak naložit s takovými technologiemi jako je virtuální a rozšířená realita? Jaké výhody a nevýhody skýtají? A, kdy je vhodné a kdy naopak nevhodné s nimi pracovat?

Odpovědi na výše uvedené otázky přinese MICHAL ŠEDIVÝ, odborník na management inovací. Michal se věnuje ambiciózním kreativním projektům a má dlouholetou zkušenost s jejich řízením napříč různými obory. Pracoval pro velké nadnárodní korporace, malé agilní společnosti, ale i pro veřejné organizace, včetně státní správy. Věnoval se také různým projektům v oblasti kulturní, a působil v institucích zaměřených na rozvoj cestovního ruchu. Hovoří anglicky a německy, domluví se španělsky. Více info na: https://www.openhousepraha.cz/michal-sedivy/?

Obsah je přizpůsobený potřebám cílové skupiny - profesionálům v oblasti kulturních a paměťových institucí.

Pro registrované zájemce je zajištěný hybridní event (on-line/on-site). Ti, kteří zvolí virtuální formu účasti, pak obdrží odkaz pro připojení.

Školení je pro účastníky zdarma.

Informace

Štěpánská 15, Nové Město, Česko