Pentahotel Prague

Pentahotel Prague

Šest konferenčních místností pro 40 i více hostů, jedinečná pentalounge. Proberte to s námi už dnes.

Pentahotel Prague - umístěný v atraktivní pražské čtvrti Karlín - nabízí 227 pokojů a 6 středně velkých a menších konferenčních prostor, které jsou ideální pro firemní meeting, či školení. Ať už se jedná o komorní setkání, nebo akci až pro 110 osob, prostory Pentahotelu Prague splní vaše požadavky.

Všech šest pokojů má přirozené denní světlo, klimatizaci pro zajištění příjemné teploty a veškerou potřebnou techniku. Srdcem našeho hotelu je unikátní pentalounge - "obývák" pro naše hosty - navrhli jsme ji tak, aby uspokojila různé potřeby našich hostů. Chcete se najíst & napít, uspořádat večírek, business večeři, být online, nebo si jen tak číst? Zarezervujte si pentalounge, nebo naší knihovnu a budete spokojeni.

K dispozici máme i 50 parkovacích míst.

Naším úkolem je postarat se, aby Váš business mimo firmu probíhal hladce. Požadavky Vašeho meetingu jsou jedinečné a žádné jiné místo jim nevyhoví tak jako Pentahotel Prague.

##### Zpestřete si vánoční večírek a zahrajte si u nás zdarma kulečník, fotbálek, nebo si vyberte z naší nabídky her na Playstation, či retro herní konzoli.

Speciální vánoční buffety od 950 CZK/osobu

Výhodné nápojové balíčky od 370 CZK/osobu

CELODENNÍ KONFERENČNÍ BALÍČEK “PENTA PLUS” OD 60 EUR

Balíček lze využít pro minimálně 10 osob. Uvedené ceny jsou závislé na obsazenosti a mohou se lišit podle sezóny a počtu delegátů. Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH a servisního poplatku

Vybavení

  • WiFi
  • Parkování
  • Bezbariérové
  • Klimatizováno
  • Ozvučení
  • Zobrazovací technika

Informace

Sokolovská 112, Praha 8Nezávazná poptávka